PROFESJONALIZM DOBRA JAKOŚĆ DOBRA CENA

Oferujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości usług w zakresie budownictwa ogólnego i drogowego. Istotnym aspektem naszych prac jest doświadczenie oraz doradztwo techniczne w pełnym zakresie na każdym etapie realizacji. Dla naszych klientów jesteśmy atrakcyjnym i doświadczonym partnerem, potrafiącym zrozumieć ich wymagania. Staramy się zawsze zaproponować optymalne rozwiązania, które są trwałe i dobrej jakości, jak również w przystępnej cenie. W ramach prowadzonych inwestycji wykonujemy dokumentacje projektowe oraz kosztorysy.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem pracowników oraz własnym specjalistycznym sprzętem budowlanym i  transportowym. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji oraz prowadzenia budowy.

Zdobyte dotychczas doświadczenie, aktywny udział pracowników firmy w szkoleniach, seminariach, stosowanie najnowszych technologii i materiałów stanowią o wiarygodności firmy i gwarantują inwestorowi pomyślną realizację przedsięwzięcia.

Od 2014 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o roboty brukarskie i drogowe. Na tym rynku działamy z powodzeniem do chwili obecnej.

Naszymi klientami są prywatni inwestorzy, spółdzielnie, jednostki budżetowe, jak również duże firmy i przedsiębiorstwa, takie jak Strabag, Skanska, Jeronimo Martins. Inwestycje prowadzimy zarówno jako Generalny Wykonawca, jak również w przypadku złożonych wieloodcinkowych inwestycji, w systemie podwykonawstwa.